آموزش های شما را با بهترین قیمت خریداریم

ما به شما کمک میکنیم که دانش خود را به سرعت به پول تبدیل کنید
اطلاعات بیشتر ...

چگونه ثروتمند شویم

 

به احتمال زیاد همه مردم آرزو دارند که ثروتمند و پولدار باشند ولی خیلی از افراد این آرزوی خود را کتمان می کنند این افراد چون نمی توانند یا حداقل فکر می کنند که نمی توانند پولدار شوند افراد پولدار را دزد و کلاش می دانند و بر همین اساس جلوی دیگران جوری وانمود می کنند که هیچ علاقه ای به پولدار شدن و ثروتمند بودن ندارند

شاید تا حالا این سوال را از خودتان پرسیده باشید که آیا ثروت خوب است یا خیر ؟ چرا خیلی از مردم اظهار می دارند که هیچ علاقه ای به پول ندارند و پول مثل چرک کف دست است ؟ آیا همه افرادی که ثروتمند هستند آدم های بدی هستند ؟ آیا ثروت انسان را به فساد می کشاند ؟ 

شاید اگر پاسخ این سوال ها را بدانیم راحت تر بتوانیم تصمیم بگیریم که آیا تلاش کنیم تا ثروتمند شویم یا خیر ؟چگونه ثروتمند شویم

خیلی از افرادی که ابراز می دارند علاقه ای به پول و ثروت ندارند فکر می کنند که واقعا نمی توانند پولدار یا ثروتمند باشند در مورد این افراد می توان ضرب المثل معروفی را بکار برد که می گفت : طرف دستش به گوشت نمی رسید می گفت گوشت بو می دهد .

اگر این افراد ثروتمند بودند هیچ کاه این حرف را نمی زدنند و این ادعا را نداشتند .

ممکن است بعضی از افراد ثروتمند به فساد کشیده شده باشند در کنار آن هم بعضی از افرادی که از نظر مالی وضعیت خوبی ندارند هم به فساد کشیده شده اند حتی ممکن است تعداد آنها بیشتر هم باشد پس دلیل به فساد کشیده شدن ثروتمند بودن نیست .

تعداد زیادی از افراد ثروتمند انسانهای خیر و بخشنده ای هستند که به افراد زیادی کمک می کنند و برای افراد زیادی اشتغال ایجاد می کنند پس می توان گفت که خوب یا بد بودن افراد ربطی به اینکه ثروتمند هستند یا خیر ندارد ، بلکه این مورد به ذات انسانها مرتبط هست .

ثروت هم می تواند خوب باشد و هم می تواند بد باشد بستگی دارد که فرد چگونه از آن استفاده کند اگر ثروتمند بودن باعث شود که ما بوسیله آن بتوانیم برای خودمان ، خانواده ، اطرافیان و حتی دیگران شادی ، امنیت و رفاه به ارمغان بیاوریم آیا باز هم ثروت بد است ؟ مسلما جواب این سوال منفی است ثروت یکی از نعمت های با ارزش خداوند است که به انسان عطا شده ، همانگونه که ما از نعمت های دیگر خداوند می توانیم در مسیرهای خوب یا بد استفاده کنیم این نعمت را هم می توانیم در هر دو مسیر استفاده کنیم و انتخاب این مسیرها بستگی به ما دارد .

مشاهده دوره کاملا رایگان چگونه ثروتمند شویم

مسلما اگر فرد انسان خوبی نباشد چه ثروتمند باشد و چه نباشد در هر حال نمی تواند برای جامعه مفید باشد و امکان دارد به خودش و جامعه اطرافش آسیب برساند و بر عکس آن اگر فرد انسان خوبی باشد چه ثروتمند باشد چه نباشد می تواند برای خودش و جامعه اطرافش مفید باشد با این تفاوت که اگر در این حالت ثروتمند باشد خیلی بیشتر می تواند برای جامعه مفید باشد کارهایی که از عهده انسان های خوب و ثروتمند بر می آید شاید از عهده انسان های خوب ولی با وضعیت مالی نامناسب بر نیاید .

پس ثروتمند بودن می تواند بعنوان یک هدف خوب انتخاب شود در این سری از مقاله ها منظور ما از ثروت ارز رایج مملکت و یا هر چیزی است که می توان با دادن آن ارز رایج مملکت را دریافت کرد مثل طلا ، سکه ، ارزهای خارجی ، ملک ، ارز دیجیتال و .... پس در این سری آموزش ها با هم یاد می گیریم که چگونه ثروتمند شویم ، چگونه پولدار شویم یا چگونه به این مواردی که بعنوان ثروت از آنها نام بردم دست پیدا کنیم .

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید ثروتمند شوید و از ثروت و دارایی خود برای ایجاد شادی ، امنیت و رفاه برای خود ، خانواده ، اطافیان و دیگران استفاده کنید پس با من همراه باشد تا راه رسیدن به آن را به شما یاد بدهم .

مشاهده دوره کاملا رایگان چگونه پولدار شویم   

چگونه خیلی سریع پولدار شویم

 

ایجاد در : 1400/08/01 18:25:20 | ویرایش در : 1400/08/26 13:08:10 | توسط : مدیر سیستم

نظرات
حاصل ضرب 8 * 5
برای نظر دادن باید شما ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید